fbpx
Menu Zamknij

Współpracuję zarówno z małymi biznesami, jak i korporacjami w następujących obszarach: 

  • budowa / odświeżenie modelu biznesowego (warsztat Business/Project Board)
  • strategia działania, audyt i organizacja biznesu (zarządzanie projektami)
  • rozwój biznesu – kreowanie nowych rozwiązań
  • określenie misji / wizji 
  • przygotowywanie harmonijnych harmonogramów sprzedaży
  • wdrażanie nowego produktu online  
  • wykłady, spotkania inspirujące na temat odkrycia własnego potencjału, misji 
  • grupy Mastermind dla przedsiębiorców i freelancerów

Tworzę także produkty elektroniczne oraz organizuję warsztaty.  

Już cieszę się na spotkanie z Tobą! 

Agnieszka Pietraszek

Biznes w CUDownym stylu

E-mail: agnieszka.pietraszek@bizneswcudownymstylu.pl

Tel.: +48 506 146 474

MOJE BIO

Do biznesu podchodzę holistycznie stawiając misję działania oraz wizję i wartości w samym sercu firmy. Pomagam mikro i małym przedsiębiorcom wydobywać ich biznesowy potencjał, tak aby mogli realizować swoje biznesowe projekty marzeń. Rozwijam markę „Biznes w CUDownym stylu”, który idealnie oddaje wielowymiarowe podejście do prowadzenia firmy – coaching, mentoring i facylitacja z narzędziami wykorzystywanymi w budowaniu i zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Prowadzę konsultacje, autorskie warsztaty Business Board (budowanie i wizualizacja modelu biznesowego), pomagam w organizacji projektów biznesowych, wspieram bieżące działania w firmie, aby jak najlepiej przełożyć własne możliwości na budowanie biznesu we własnym stylu, skoncentrowana na podejściu H2H.

Pracuję także z działami marketingowymi i projektowymi w korporacjach pomagając na nowo odkryć magię ich biznesu.

Swoje doświadczenie biznesowe buduję od 2012 roku, od 2014 roku zarządzałam projektami i wspierałam w budowie strategii marketingowych polskie i zagraniczne korporacje farmaceutyczne (Astra Zeneca, Chiesi, Abbvie, Novartis, Teva, Pfizer, KRKA, J&J i inne). Pracowała, indywidualnie oraz zarządzała, zespołami projektowymi realizując projekty edukacyjne i technologiczne zarówno od strony koncepcji, jak i wykonawstwa oraz marketingu (aplikacje, CLM, platformy, Elektroniczna Dokumentacja Medyczna).

Z wykształcenia jestem pedagogiem, jestem również trenerem I stopnia, wiceprezesem Fundacji Pierwiastek Trzeciego Stopnia, niezależną mentorką i mentorką w Youth Business Poland, prowadzę międzykontynentalne projekty edukacyjne i humanitarne w Polsce i Ugandzie.

Od kilku lat zgłębiam tajniki rozwoju duchowego, jestem autorką opowiadań i wierszy, miłośniczką spacerów i głębokich rozmów (o życiowej misji czy misji w biznesie), kocham tańczyć Bachatę Dominikańską, uwielbiam czytać książki i jazdę na rowerze.