fbpx

ROZWIJAM BIZNES W CUDOWNYM STYLU. 

Manifestacja biznesowych marzeń

5 CUDownych spotkań online

19.10 – 7.12. 2021

POMYSŁ

Wszystko zaczyna się od pomysłu w Twojej głowie. Dokładnie nazwiesz i zwizualizujesz swoje biznesowe marzenie, aby działać z poziomu serca i swojej biznesowej misji. Wizualizacja to piękne narzędzie, które wspiera nas z poziomu podświadomości. 

PLAN I HARMONOGRAM

Przygotujesz harmonijny plan działania, który w Twoim stylu pomoże Ci osiągnąć Twój cel. Wiedząc, co chcesz zrealizować, określisz zadania, jakie należy wykonać, aby dojść do punktu, który sobie wyznaczysz. 

DZIAŁANIE 

Spędzisz czas w gronie inspirujących przedsiębiorczyń, które pomogą rozwinąć Twoje biznesowe skrzydła, a udział w statusach jest dodatkowym czynnikiem motywującym do działania. 

NAZWIJ TO, CZEGO PRAGNIESZ. UWIERZ, ŻE JUŻ SIĘ TO SPEŁNIŁO. ZAUWAŻ MOŻLIWOŚCI, JAKIE DO CIEBIE PRZYCHODZĄ. PODZIĘKUJ.

CZEŚĆ, 

nazywam się Agnieszka Pietraszek i zapraszam Cię na warsztat, który pomoże Ci w Twoim CUDownym stylu rozwinąć potencjał Twojej firmy. 

Jestem Autorką eBooka o zarządzaniu projektami w małej firmie, stworzyłam również autorski Planer Rozwoju Biznesu, który łączy w sobie elementy coachingu i mentoringu (ja nazywam to bycie przewodnikiem i towarzyszem w biznesie) z narzędziami biznesowymi.

Prowadzę również autorskie warsztaty z budowania mapy biznesu (Business Board) oraz warsztat Mapa Marzeń.

Swoje doświadczenie biznesowe buduję od 2014, a zdobyte kompetencje związane z tworzeniem strategii i zarządzanie projektami dla korporacji farmaceutycznych przekładam na współpracę z małymi biznesami, które wspieram w rozwoju. 

Oto, co na Ciebie czeka w trakcie warsztatu

5 inspirujących, pełnych CUDownej wiedzy i działania spotkań online. Połączymy wiedzę warsztatową z wykładami i dyskusjami. Nieskończony dostęp do nagrań (merytorycznych, bez statusów).  

Pakiet materiałów wspierających – Planer na kwartał, medytacja, zestaw afirmacji wspierających w działaniu. 

Wykłady, dyskusje, spotkania statusowe – czyli przytulna przestrzeń na swobodną wymianę doświadczeń i rozwijanie swojej biznesowej mocy. 

Możliwość godzinnej konsultacji 1:1 Twojego harmonogramu działań (jest to cenowa opcja nr 2).   

Program warsztatu

19 października 2021, godz. 19-21: BOSKA KREACJA 

Forma spotkania:

 • Warsztat + mini wykład na temat wizualizacji, pracy mózgu, celach (2h)

Efekt końcowy spotkania:

 • Wizualizacja w postaci mapy biznesowego marzenia   

Czuję, że Twoje serce i dusza pragną działać i uwalniać swój ogromny potencjał. To bardzo dobrze się składa! Bo podczas pierwszego spotkania nazwiesz to, co pragniesz wykreować w swojej firmie.

Masz marzenie? Pomysł na nowy produkt / ofertę? To jest właśnie ten moment, aby to nazwać i przygotować wizualizację, która dokładnie zobrazuje Twój pomysł. W trakcie warsztatu odpowiesz na szereg pytań, które pomogą Ci zdefiniować Twoją ideę i przełożyć ją na projekt.

Nie ma nic piękniejszego jak praca, jaką wykonujemy z pasji. To dzięki naszemu zaangażowaniu i wewnętrznej motywacji jesteśmy w stanie ciągle generować nowe pomysły. Niektóre z nich będą się grillować czy konserwować czekając na swój moment. I to jest ok. Odpuszczanie też jest ok, jeśli jest świadome i wynika z naszych aktualnych potrzeb.

Jednak kiedy czujesz, że to jest właśnie to, że jest odpowiedni czas na wdrożenie Twojego pomysłu, to przygotowanie mapy dla tego biznesowego marzenia jest idealnym rozwiązaniem.  

26 października 2021, godz. 19-21: ANIELSKI PLAN 

Forma spotkania:

 • Warsztat + mini wykład (2h)

Efekt końcowy spotkania:

 • Anielski plan i harmonogram działań dla boskiej kreacji

Tutaj z pewnością poczujesz jeszcze większą energię swojego biznesowego marzenia, bo przecież będziesz patrzeć na Mapę marzenia przez cały tydzień ciesząc i oczy i serce, a i Twój umysł pokocha nowe zadania (bo dzięki wizualizacji podświadomość pracuje na wysokich obrotach)! Dodatkowo zostaniesz wsparta medytacją i afirmacjami podtrzymującymi Twoje wysokie wibracje, więc przygotowanie planu i harmonogramu działania będzie czystą przyjemnością. 

W tym dniu podzielę się również z Tobą tym, jak podejść do przygotowywania harmonijnego harmonogramu (przez 6 lat zarządzałam projektami!), aby pracować z lekkością i z radością obserwować efekty własnej pracy.  

Po wykonaniu harmonogramu będziesz miała możliwość umówienia się ze mną na indywidualne konsultacje, jeśli wybierzesz opcję cenową nr 2, aby wspólnie przyjrzeć się temu, jakie są opcje realizacji Twojego projektu. 

9 listopada 2021, godz. 19-21: POTĘGA OBFITOŚCI 

Forma spotkania:

 • Mini wykład o energii pieniądza, otwarta dyskusja (45 min)
 • Status biznesowych projektów + CUDowne zadanie grupowe (status i zadanie to praca w małych grupach – podział na pokoje w ZOOM) (1h)
 • Podsumowanie spotkania (15 min)

Efekt końcowy spotkania:

 • Opracowanie własnej definicji pieniądza 
 • Duża dawka motywacji oraz plan działania na kolejne dwa tygodnie 

Pieniądze i ich energia jest częstym tematem wielu biznesowych spotkań. Nasz warsztat to przestrzeń do dyskusji, wymiany swoich doświadczeń związanych z pieniędzmi, budowanie swoich nowych, wspierających przekonań na temat własnych finansów.

Określisz tutaj również swoje wartości, które stanowią fundament dla działania prosto z serca i zarabiania pieniędzy (bo zarabianie pieniędzy jest super! Pieniądze to energia, którą kreujemy “make money”).  

Podczas tego spotkania wraz z innymi Uczestniczkami warsztatów przeprowadzisz swój status biznesowych projektów (ok 10-12 min na osobę). Otrzymasz ode mnie wcześniej pytania, dzięki którym przygotujesz się do tego spotkania. Opowiadanie o swoim biznesie innym przedsiębiorcom jest bardzo, ale to bardzo inspirujące! Ile to ciekawych wniosków może nasunąć się podczas takiego spotkania całej grupie. Tutaj jest też przestrzeń, aby zadać swoje pytania, poprosić o radę. A nuż  uda się nawiązać  biznesową relację? 

Ciekawym pomysłem wydało mi się również zaangażowanie poszczególnych grup w CUDowne zadania, dzięki którym na koniec dnia mamy 100 odpowiedzi, które mogą służyć jako wspaniała inspiracja do działania. 

23 listopada 2021, godz. 19-21: MAGIA DZIAŁANIA 

Forma spotkania:

 • Mini wykład na temat energii żeńskiej i męskiej w biznesie, otwarta dyskusja (45 min)
 • Status biznesowych projektów + CUDowne zadanie grupowe (status i zadanie to praca w małych grupach – podział na pokoje w ZOOM) (1h)
 • Podsumowanie spotkania (15 min)

Efekt końcowy spotkania: 

 • Określenie swoich atutów jako Business Woman w oparciu o dwie energie 
 • Inspiracja i plan na kolejne dwa tygodnie 

Każdy z nas działa w swój unikatowy sposób. Składa się na to nasza osobowość, predyspozycje, nawyki. Każdy z nas ma także w sobie dwie energię związane z kreacją i działaniem – energię kobiecą i energię męską. 

Obie te energię w piękny sposób się uzupełniają, jednak często w biznesie wygrywa ta wersja męska w zmienionej, nacechowanej rywalizacją postaci (dla mnie ona jest patologiczna – nie służy ani mężczyznom, ani kobietom).

Kobiety wchodząc w biznes często tę energię, nawet w nieświadomy sposób przejmują, tracąc zaufanie do swojej wewnętrznej mądrości i intuicji. 

To spotkanie ma przypomnieć nam czym jest energia kobieca i męska i jak powrócić do siebie, aby faktycznie prowadzić biznes z lekkością i otwartością na różne biznesowe partnerstwa. Jest to przestrzeń do dyskusji, podzielenia się swoim punktem widzenia i zebranymi doświadczeniami. 

Po części wykładowo – dyskusyjnej przejdziemy do statusu biznesowych projektów oraz CUDownego grupowego zadania. 

7 grudnia 2021, godz. 19-21: ZŁOTA MANIFESTACJA

Forma spotkania:

 • Mini wykład o komunikacji z poziomu serca w biznesie, otwarta dyskusja (45 min)
 • Status biznesowych projektów + CUDowne zadanie grupowe (status i zadanie to praca w małych grupach – podział na pokoje w ZOOM) (1h)
 • Podsumowanie spotkania (15 min)

Efekt końcowy spotkania: 

 • Poznanie metod pozwalających na nazywanie i dbanie o własne granice w biznesie w piękny i miły sposób! 
 • Mocna manifestacja tego, co wydarzyło się w Twoim nowym projekcie 
 • Plan na najbliższe tygodnie 

Czy jest możliwa komunikacja z serca i od serca w biznesie? Czy możliwe jest wyrażanie swoich emocji bez napiętnowania o bycie zbyt emocjonalną? 

Język, jakim się posługujemy determinuje to, jak MY ODBIERAMY świat i jaką wiadomość MY  WYSYŁAMY do świata. 

GOŚCINIĄ specjalną tego spotkania będzie Ania Pietraszek-Sawicka, która jest świadectwem tego, jak język miłości buduje relacje oparte na szacunku, zrozumieniu i nazwaniu granic przez nas samych. 

Komunikacja wychodząca od JA pozwala w bezpieczny dla nas sposób wyrażać nasze potrzeby, jednak najpierw musimy je poznać. Kluczowe w komunikacji JA jest poznanie siebie – tego, co czujemy w danym momencie. Taka forma komunikacji świetnie sprawdza się w każdych biznesowych rozmowach, ponieważ przejmujemy w niej odpowiedzialność za siebie i swój biznes.

“Absolutnie rozumiem, że mogło to nie wybrzmieć z mojej strony, dlatego poczułam, że chcę to przedstawić w tej wiadomości. (…) Lubię naszą współpracę i energię, jaką tworzycie w firmie i chciałabym dalej z Wami działać, dlatego zastanawiam się, jak możemy rozliczać nasze spotkania. ” to jest fragment mojej wiadomości w temacie renegocjacji warunków współpracy. Przedstawiłam swój punkt widzenia zostawiając Klientowi przestrzeń na jego propozycję. Przed napisaniem wiadomości dokładnie siebie zapytałam, co czuję w tej sytuacji i jakie są dla mnie i dla Klienta najlepsze rozwiązania, a okazało się, że są aż 3.

Język od serca w biznesie pozwala nam prowadzić naszą firmę po swojemu i w naszym najlepszym stylu. 

Zobacz możliwości udziału w warsztacie, wypełnij formularz zgłoszeniowy i sięgnij po swoje biznesowe marzenia w naszej CUDownej grupie!

.

5 spotkań online

Warsztaty, wykłady, dyskusje, statusy 

Planer na 3 miesiące 

Medytacja 

Afirmacje 

Zeszyty ćwiczeń 

Prace domowe 

Coś dla Ciała, Umysłu i Ducha

Nagrania warsztatów (bez statusów)

.

5 spotkań online

Warsztaty, wykłady, dyskusje, statusy 

Planer na 3 miesiące 

Medytacja 

Afirmacje 

Zeszyty ćwiczeń 

Prace domowe

Coś dla Ciała, Umysłu i Ducha

Nagrania warsztatów (bez statusów) 

Konsultacje 1:1 – 1 h 

Jeśli totalnie czujesz, że to jest Twoje, że chcesz w taki sposób pracować nad rozwojem własnej firmy wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij na adres: agnieszka.pietraszek@bizneswcudownymstylu.pl

Z uwagi na przewidzianych 20 miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. 

Miejsce jest potwierdzone po opłaceniu faktury, wysłanej na podany w formularzu adres e-mail.  

Jakie zmiany poczujesz w biznesie?

Totalne poczucie sprawczości! Dzięki temu, że zwizualizujesz swój pomysł i stworzysz dla niego harmonijny plan działania będziesz obserwować efekty swojej pracy. 3 zaplanowane statusy, na których podzielisz się efektami swojej pracy, będą dodatkowym czynnikiem motywującym do działania. 

Dzięki kontaktowi z 20 innymi przedsiębiorczymi kobietami poznasz inne perspektywy prowadzenia własnej firmy. Jest to CUDowna okazja do inspirowania się i czerpania z doświadczenia aż 20 Business Woman. 

Udział w warsztacie to także zapoznanie się z różnymi metodami organizacji pracy oraz wypracowanie tej właściwej dla Ciebie. To idealna okazja do tego, aby z pełną świadomością podejmować decyzje i dotrzymywać słowa sobie i swoim Klientom. 

Kiedy zaczniesz realizować swój potencjał i zauważysz, że dotrzymujesz sobie słowa wzrośnie Twoje zaufanie do siebie samej. Dzięki temu z jeszcze większą odwagą zaczniesz realizować projekty, które leżą cały czas na grillu lub dochodzą w słoiku. 

To się dzieje! Manifestacja biznesowych marzeń w CUDownej grupie inspirujących kobiet jest już w zasięgu Twojej ręki. Cieszę się na nasze spotkania!

Czuję, że chcę dołączyć do tego warsztatu. 

Opinie moich Klientów

"Praca z Agnieszką to czysta przyjemność. Nasze 10 godzin bardzo szybko minęły, a była to ogromna dawka wiedzy i dobry moment zrozumienia mojego biznesu. Agnieszka daje z siebie 100 % podczas konsultacji i jest w mistrzem w tym co robi. Pomaga rozwijać się małym firmom, których teraz przybywa podczas pandemii, ale nie zawsze do końca wiedzą jak to wszystko biznesowo ugryźć. Przepracowałyśmy moje konta w social mediach, mój cały biznes tak naprawdę. Wytłumaczyła mi co jest ważne, na czym się skupić, a co odpuścić. Mocno zainspirowała do działania i pokazała, że jeśli wizualizować to na szeroką skalę bez ograniczeń. Podczas naszej pracy odkryłam również moje mocne strony oraz co jest moją MISJĄ.
Cieszę się ogromnie , że poznałam Agnieszkę i wiem, że to na pewno nie ostatnia nasza taka współpraca."
Anna Chmielewska
Foto Art
"Praca z Agnieszka to holistyczne wsparcie biznesu. Jej nietuzinkowe podejście do pracy z klientem, daje nieograniczone możliwości rozwoju własnego potencjału. Agnieszka jest spostrzegawcza i kreatywna. Doskonale wie, w którym obszarze prowadzonego biznesu zasiać ziarno, żeby móc zbierać obfite plony. Dostrzega możliwości i proponuje rozwiązania, tworząc spójną strategię rozwoju. Spotkania z nią, były dla mnie nieustającym źródłem inspiracji. Punktem zwrotnym w naszych spotkaniach było opracowanie wizji, misji oraz analizy SWOT mojej działalności. Jakie to było odkrywcze i przełomowe! Pozwoliło mi to zrozumieć motywy mojego działania i dostrzec ogromne możliwości rozwoju."
Helena Orzechowska
Esencja ruch
"Umawiając się na wstępne darmowe konsultacje z Agnieszką, zupełnie nie wiedziałam czego się spodziewać. Przekonała mnie informacja, że specjalizuje się w wydobywaniu potencjału małych firm. Byłam ciekawa, czym tak właściwie Agnieszka się zajmuje, bo brzmiało to dla mnie dość intrygująco 😉 Jednak już po pierwszych 15 minutach zrozumiałam, że konsultacje u Agnieszki są dokładnie tym, czego potrzebuję, ale nie potrafiłam tego nazwać i sprecyzować. Agnieszka wspólnie ze mną spojrzała i przeszła przez każdą cześć mojego biznesu, doradzając i wspierając swoimi pomysłami, która zawsze były strzałem w 10! Nagle cały chaos, który miałam w głowie i też przytłoczenie tematami (bo jak jest się 1-osobową firmą, to jest się od wszystkiego) uporządkował się. Wszystkie tematy powpadały do swoich szufladek. Pomimo że ustaliłyśmy konkrety, to ani razu nie poczułam sztywności czy spięcia. Nasze rozmowy były luźne, wychodziły prosto z serca ❤️ Dodatkowo Agnieszka zadawała idealne pytania w punkt. Takie, które sprawiły, że uświadamiałam sobie, o jakiej istotnej kwestii zapomniałam. Z nią o wiele łatwiej było mi dojrzeć gdzie jeszcze możliwość rozwoju. Po skończonych sesjach z nią czułam, że moja dusza raduje się, bo moje wizje i plany na to jak ma wyglądać moja firma, stają się REALNE. Dodatkowo, żeby podtrzymać, tę silną motywację Agnieszka doradziła jak mam stworzyć indywidualną Mapa Biznesu oraz afirmacje. Są one idealne, aby usunąć wątpliwości dnia codziennego ❤️ Najważniejsze jednak, że przez Agnieszkę przebija dobroć płynąca prosto z serca ❤️ Jest idealnym wsparciem i przewodnikiem, który pomaga urzeczywistniać boskie plany, które każdy z nas skrywa."

Dołączam do warsztatu!

Najczęściej pojawiające się pytania:

Czy warsztat skierowany jest tylko dla kobiet?

Nie, warsztat jest otwarty również dla Panów. Ja pracuję głównie z kobietami, dlatego tak sformułowałam całą treść.   

Czy trzeba być obecnym na żywo?

Jest to wielce rekomendowane. Pracujemy w małej, 20-sto osobowej grupie, gdzie dynamika warsztatu zależy też od aktywności Uczestniczek. Również większa jest efektywność statusów projektowych, gdy są w grupie 4 osoby. Uczestnictwo na żywo ma zupełnie inną energię. Warto wygospodarować sobie te 2 – 2,5 h na jedno spotkanie. 

Czy mam dostęp do nagrań? 

Tak, dostępne będą nagrania z warsztatów i wykładów. Nie nagrywam statusów projektowych (będą odbywały się w osobnych pokojach ZOOM).

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, wystawiam fakturę VAT.