fbpx
Menu Zamknij

Organizacja pracy i zarządzanie sobą w czasie - warsztat

Z moich wieloletnich obserwacji i doświadczeń w pracy własnej oraz z moimi Klientami zaobserwowałam, że wyznaczenie sobie przestrzeni do działania znacząco podnosi efektywność podejmowanych aktywności, a także uczy nas bardzo dużego szacunku do naszego czasu. 

Organizacja pracy to sztuka wyboru bazująca na naszych mocnych stronach i kompetencjach, a zarządzanie sobą w czasie to świadome budowanie swoich nawyków związanych z naszą produktywnością.

Czy zdarza Ci się pracować przez kilka godzin nad jedną rzeczą i nie widzieć zadowalających efektów? Czy rozciągasz swoje zadania na bardzo długie okresy czasowe, bo po prostu nie lubisz tych czynności? 

Intencją tego warsztatu jest zaproszenie Ciebie do rytmu i rytuału biznesowego bazującego na Twoich aktywnościach biznesowych. Tak, jest to spotkanie 1:1 z Twoimi zadaniami i wspólne opracowanie najlepszego modelu Twojej pracy. 

Program warsztatu

I Perspektywa 

  • Audyt zarządzania sobą w czasie 
  • Analiza codziennych aktywności i rozpraszaczy

II Mapa 

  • Koło życia i koło managera – co wpływa na moje działanie? 
  • Moje mocne strony – jak przełożyć je na konkretne zadania 
  • Asertywność i komunikowanie granic w zarządzaniu sobą w czasie 

III Strategia działania 

  • Jak ustalać priorytety – zasada Pareta 
  • Kierunek i cele. Jak stosować SMART 
  • Matryca zarządzania sobą w czasie na podstawie konkretnych zadań 
  • Organizacja pracy – dzień / tydzień / miesiąc / kwartał 
  • Zasady wspierające organizację pracy – praca z kalendarzem, statusy, wyznaczanie przestrzeni, rytm i rytuały, organizacja dokumentacji  

Metoda pracy

Jest to spotkanie na żywo 1:1 – w Twoim biurze lub w mojej pracowni w Łodzi. Działamy z Twoimi aktywnościami, aby wypracować dla Ciebie najbardziej optymalny model pracy i zarządzania Twoimi zadaniami. Podzielę się z Tobą metodami wspierającymi organizację pracy i dobierzemy odpowiednie narzędzia do Twoich możliwości. 

Czas trwania

8 h – 6 h na żywo oraz 2 h online. 

Spotykamy się na 6 h (1 h = 60 min) oraz dodatkowo umawiamy się na dwa spotkania online (każde po 60 min) – statusy weryfikujące naszą pracę i możliwości jej usprawnienia. 

Inwestycja w spotkanie

Inwestycja w warsztat to 1240 zł (spotkanie na żywo oraz dwa spotkania online). 

Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%. 

Kilka słów o mnie

Pomagam przedsiębiorczym kobietom wydobywać ich biznesowy potencjał, tak aby mogły realizować swoje biznesowe projekty marzeń w zgodzie ze sobą.

Do biznesu podchodzę holistycznie stawiając misję działania oraz wizję i wartości w samym sercu firmy. Rozwijam markę „Biznes w CUDownym stylu”, który idealnie oddaje wielowymiarowe podejście do prowadzenia firmy – coaching, mentoring i facylitacja z narzędziami wykorzystywanymi w budowaniu i zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Prowadzę konsultacje, autorskie warsztaty Business Board (budowanie i wizualizacja modelu biznesowego), pomagam w organizacji projektów biznesowych, wspieram bieżące działania w firmie, aby jak najlepiej przełożyć własne możliwości na budowanie biznesu we własnym stylu, skoncentrowana na podejściu H2H.

Pracuję także z działami marketingowymi i projektowymi w korporacjach pomagając na nowo odkryć magię ich biznesu.

Swoje doświadczenie biznesowe buduję od 2012 roku, od 2014 roku zarządzałam projektami i wspierałam w budowie strategii marketingowych polskie i zagraniczne korporacje farmaceutyczne (Astra Zeneca, Chiesi, Abbvie, Novartis, Teva, Pfizer, KRKA, J&J i inne). Pracowała, indywidualnie oraz zarządzała, zespołami projektowymi realizując projekty edukacyjne i technologiczne zarówno od strony koncepcji, jak i wykonawstwa oraz marketingu (aplikacje, CLM, platformy, Elektroniczna Dokumentacja Medyczna).

Z wykształcenia jestem pedagogiem, jestem również trenerem I stopnia, wiceprezesem Fundacji Pierwiastek Trzeciego Stopnia, niezależną mentorką i mentorką w Youth Business Poland, prowadzę międzykontynentalne projekty edukacyjne i humanitarne w Polsce i Ugandzie.

Od kilku lat zgłębiam tajniki rozwoju duchowego, jestem autorką opowiadań i wierszy, miłośniczką spacerów i głębokich rozmów (o życiowej misji czy misji w biznesie), kocham tańczyć Bachatę Dominikańską, uwielbiam czytać książki i jazdę na rowerze.

Firma powstała 13 maja 2020 roku, od 31 sierpnia 2021 jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.10/00129/2021.

Moja historia biznesu w CUDownym stylu

Od 2014 roku zarządzałam projektami i wspierałam w budowaniu strategii marketingowych koncerny  farmaceutyczne w Polsce i za granicą.
W trakcie tej pracy etatowej poleciałam do Afryki, a ten wyjazd zmienił całe moje życie, ponieważ odkryłam swój potencjał i życiową misję. 

Wierząc w siebie i swoje możliwości postanowiłam pójść za głosem serca. 

W 2020 – na początku pandemii – zaczęłam realizować swoje marzenia o własnej firmie. Czułam, że to co chcę robić związane jest ze wspieraniem innych w realizowaniu ich potencjału osobistego i biznesowego. 

Opierając się na swoim ogromnym doświadczeniu biznesowym postanowiłam działać pomimo lockdownu i niespokojnego otoczenia biznesowego. 

Obecnie wspieram firmy w odświeżaniu / budowaniu ich modelu biznesowego czy organizacji projektów. Prowadzę również wykłady inspirujące, jak odkryć swoją życiową misję, oraz jak biznesowa misja wspiera rozwój Twojej firmy.

Uważam, że holistyczne podejście do biznesu pomaga nam w osiągnięciu sukcesu i w taki sposób narodziła się koncepcja biznesu w Twoim CUDownym stylu.