fbpx
Menu Zamknij
"Praca z Agnieszką i jej narzędziami autentycznie przybliżyła mnie do realizacji moich celów biznesowych. Kiedy zajmowałam się sprzedażą w dużych agencjach marketingowych zawsze stał za mną zespół. Teraz kiedy prowadzę własną działalność gospodarczą potrzebowałam osoby, która pozwoli mi spojrzeć na mój biznes z lotu ptaka. Nasze cotygodniowe spotkania są jak narada zespołu bez zespołu. Pozwalają mi zastanowić się nad podjętymi decyzjami, ocenić jakość mojej pracy i wyznaczyć kolejne zadania i cele na nadchodzące dni. Zanim zaczęłyśmy razem pracować miałam społeczność, miałam umiejętności, miałam wiedzę i doświadczenie, ale nie miałam stworzonych z tego wszystkiego produktów będących esencją tego co oferuję i jak spełniam marzenia o pięknych i przytulnych wnętrzach".
Anna Pietraszek-Sawicka
Bezarchitekta.pl
„Przygotowanie Project Boardu było dla mnie niezwykle interesujące i ekscytujące zarazem. Dzięki niemu uświadomiłam sobie obszary w jakich rozwój mojej kariery zawodowej, a także sfery prywatnej, jest najbardziej  efektywny i sprawia mi największą przyjemność i jak postępować, aby osiągnąć swój cel”. 
Joanna Junior Brand Manager
Roche Diabetes Care Polska
"Praca z Agnieszką to czysta przyjemność. Nasze 10 godzin bardzo szybko minęły, a była to ogromna dawka wiedzy i dobry moment zrozumienia mojego biznesu. Agnieszka daje z siebie 100 % podczas konsultacji i jest w mistrzem w tym co robi. Pomaga rozwijać się małym firmom, których teraz przybywa podczas pandemii, ale nie zawsze do końca wiedzą jak to wszystko biznesowo ugryźć. Przepracowałyśmy moje konta w social mediach, mój cały biznes tak naprawdę. Wytłumaczyła mi co jest ważne, na czym się skupić, a co odpuścić. Mocno zainspirowała do działania i pokazała, że jeśli wizualizować to na szeroką skalę bez ograniczeń. Podczas naszej pracy odkryłam również moje mocne strony oraz co jest moją MISJĄ.
Cieszę się ogromnie , że poznałam Agnieszkę i wiem, że to na pewno nie ostatnia nasza taka współpraca."
Anna Chmielewska
Foto Art
"Praca z Agnieszka to holistyczne wsparcie biznesu. Jej nietuzinkowe podejście do pracy z klientem, daje nieograniczone możliwości rozwoju własnego potencjału. Agnieszka jest spostrzegawcza i kreatywna. Doskonale wie, w którym obszarze prowadzonego biznesu zasiać ziarno, żeby móc zbierać obfite plony. Dostrzega możliwości i proponuje rozwiązania, tworząc spójną strategię rozwoju. Spotkania z nią, były dla mnie nieustającym źródłem inspiracji. Punktem zwrotnym w naszych spotkaniach było opracowanie wizji, misji oraz analizy SWOT mojej działalności. Jakie to było odkrywcze i przełomowe! Pozwoliło mi to zrozumieć motywy mojego działania i dostrzec ogromne możliwości rozwoju."
Helena Orzechowska
Esencja ruch
“Jeżeli kiedykolwiek pomyślałeś o założeniu swojej firmy ale wciąż czujesz, ze nie jesteś w 100% pewien czy sobie poradzisz, potrzebujesz wsparcia! Ugruntowana wiedza na początku działalności to podstawa działania. Określenie misji i wizji jest absolutnie koniecznie, inaczej w momentach kryzysowych nie będziesz wiedzieć dokąd pójść i jak wyjść z danej sytuacji. Każde spotkanie z Agnieszka przynosi nowe pomysły oraz inne spojrzenie na dany temat. Ja przyszłam z gotowa wizualizacja celu, misja oraz analiza SWOT ale rozmowa z osoba, dla której ten pomysł był zupełnie nowy, jej zaskakujące, a jednocześnie bardzo proste pytania, pomogły mi szerzej spojrzeć na to przedsięwzięcie i ponownie przyjrzeć się wszystkiemu od nowa. Nie ukrywam, bardzo mi to pomogło utrwalić pewne przekonania. Agnieszka jest osoba niezmiernie empatyczna, która potrafi słuchać. Skupia się przede wszystkim na tym, co wy odczuwacie i jak wy czujecie się ze swoimi pomysłami. Absolutnie nie narzuca swojego zdania. To bardzo pomocne i mega ważne. Jestem wdzięczna za każdą przegadana godzinę, bo wiem, ze ten czas był niezwykle wartościowy. Tobie Aga serdecznie dziękuję za pomoc, a Wam wszystkim szczerze polecam takie sesje”.
Sonia Stajer
SLO CONCEPT
"Umawiając się na wstępne darmowe konsultacje z Agnieszką, zupełnie nie wiedziałam czego się spodziewać. Przekonała mnie informacja, że specjalizuje się w wydobywaniu potencjału małych firm. Byłam ciekawa, czym tak właściwie Agnieszka się zajmuje, bo brzmiało to dla mnie dość intrygująco 😉 Jednak już po pierwszych 15 minutach zrozumiałam, że konsultacje u Agnieszki są dokładnie tym, czego potrzebuję, ale nie potrafiłam tego nazwać i sprecyzować. Agnieszka wspólnie ze mną spojrzała i przeszła przez każdą cześć mojego biznesu, doradzając i wspierając swoimi pomysłami, która zawsze były strzałem w 10! Nagle cały chaos, który miałam w głowie i też przytłoczenie tematami (bo jak jest się 1-osobową firmą, to jest się od wszystkiego) uporządkował się. Wszystkie tematy powpadały do swoich szufladek. Pomimo że ustaliłyśmy konkrety, to ani razu nie poczułam sztywności czy spięcia. Nasze rozmowy były luźne, wychodziły prosto z serca ❤️ Dodatkowo Agnieszka zadawała idealne pytania w punkt. Takie, które sprawiły, że uświadamiałam sobie, o jakiej istotnej kwestii zapomniałam. Z nią o wiele łatwiej było mi dojrzeć gdzie jeszcze możliwość rozwoju. Po skończonych sesjach z nią czułam, że moja dusza raduje się, bo moje wizje i plany na to jak ma wyglądać moja firma, stają się REALNE. Dodatkowo, żeby podtrzymać, tę silną motywację Agnieszka doradziła jak mam stworzyć indywidualną Mapa Biznesu oraz afirmacje. Są one idealne, aby usunąć wątpliwości dnia codziennego ❤️ Najważniejsze jednak, że przez Agnieszkę przebija dobroć płynąca prosto z serca ❤️ Jest idealnym wsparciem i przewodnikiem, który pomaga urzeczywistniać boskie plany, które każdy z nas skrywa."