fbpx
Menu Zamknij

Twoja MOC manifestacji

Przestrzeń rozwoju i wzrostu świadomości w CUDownym stylu. 

Grupowy, transformujący program online z sesjami 1:1. 

Po co? 

Aby nazwać przestrzeń, z której tworzysz i z lekkością się w niej rozgaszczać, co w moim przekonaniu decyduje w 100% o Twoim powodzeniu w biznesie. Zobacz, co jest w Twoim sercu i pokaż to światu w Twoim stylu. Twoim CUDownym stylu! 

Cześć, nazywam się Agnieszka Pietraszek

i pragnę zaprosić Cię do 8-mio tygodniowej podróży, w której stworzę dla Ciebie przestrzeń, gdzie spotkasz się ze sobą.

Czego możesz doświadczyć? Tego, co jest Ci w tym momencie najbardziej potrzebne, aby wzrastać w Twoim CUDownym stylu. 

Prowadząc od kilku miesięcy biznesowe kręgi z przedsiębiorczymi kobietami (CUDowne śniadania czy Leśna Akademia Biznesu) spotykam się z wieloma historiami. Każda jest wyjątkowa i każda jest mi tak bardzo znajoma i bliska. Po dziesiątym CUDownym śniadaniu, które odbyło się 24 kwietnia 2022 w Łodzi poczułam, że mogę moje dary rozwijać jeszcze bardziej tworząc kolejne przestrzenie do poznania prawdy płynącej z Twojego i mojego serca. Od kilku lat jestem na ścieżce rozwoju swojej świadomości, od dwóch lat prowadzę swoją firmę, a na rynku pracy jestem od 2005 roku. Obecnie pod opieką mojej Nauczycielki ze szkoły Zen Reiki zgłębiam pracę z energią, pogłębiam znajomość praw wszechświata, dzięki czemu mam wiedzę z zakresu astropsychologii, medytacji, snu, czakram, rozwoju świadomości. Moja kalibracja na mapie świadomości wg Hawkinsa wchodzi w kolejny poziom i z pełnym zaufaniem do siebie, wielką pokorą i wdzięcznością za moją drogę pragnę towarzyszyć innym w tej niesamowitej podróży wzrostu świadomości. Zmieniając siebie, zmieniamy świat. Doskonale czuję, że zmiany, jakie nastąpiły w moim biznesie wynikają ze zmiany mojej kalibracji, co związane jest z rozwojem mojej świadomości.       

Tak właśnie powstał ten program – bazuję na swojej wiedzy, doświadczeniu i gotowości do bycia towarzyszem w Twojej podróży. Program “Twoja MOC manifestacji” jest połączeniem grupowych spotkań (kręgów online) i naszych indywidualnych sesji również online. Myślę, że taka forma pracy przyniesie Ci wiele satysfakcji i nowych wglądów, które pozwolą Ci prowadzić swój biznes w lekkości!  

PRACA MENTALNA I ENERGETYCZNA NA RZECZ WZROSTU TWOJEJ ŚWIADOMOŚCI I POSZERZANIA POLA TWOJEJ OBFITOŚCI.

KREUJ SWÓJ BIZNES Z OBFITOŚCI, BO WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ MASZ W SOBIE.

WYSTARCZY SOBIE O TYM PRZYPOMNIEĆ. TEN PROGRAM BĘDZIE TAKĄ WŁAŚNIE PRZESTRZENIĄ, ABY SOBIE O TYM PRZYPOMNIEĆ I NAUCZYĆ SIĘ PAMIĘTAĆ*. 

*O przypominaniu sobie swojej CUDowności mówi CUDownie Ewelina Stępnicka <3 

Z czego składa się program

“Twoja MOC manifestacji”

 • 3 grupowe kręgi (rozpoczęcie, w trakcie, zakończenie) 
 • 3 indywidualne sesje – poniżej dostępny harmonogram spotkań
 • e-mailingi z ekstra materiałami wspierającymi naszą pracę
 • podręcznik
 • grupa na Facebooku 

W programie przewidziałam 15 miejsc dla 15 kobiet, które prowadzą swoje biznesy. Program w całości odbywa się online, chociaż jest możliwość osobistego spotkania na ostatni nasz krąg w mojej pracowni w Łodzi (jestem tutaj otwarta na to, co przyjdzie w trakcie programu). 

Każda z Was wypełni po pierwszym naszym kręgu ankietę, która jest podstawą do naszych sesji indywidualnych. Sesje indywidualne to przestrzeń do świadomego nazwania tego, co warto odblokować, z czym warto się pożegnać, aby z zaufaniem do siebie stawiać kolejne kroki na własnej autostradzie życia. To właśnie wysoka świadomość siebie pozwala na podejmowania najlepszych decyzji w biznesie, bo wtedy mamy gwarancję, że są one zgodne z nami.  

Ankieta obejmuje m. in. takie obszary jak:

 • nasze centra energetyczne i ich harmonię 
 • koło życia
 • koło biznesu 
 • przekonania / blokady 
 • niewspierające myśli 
 • balans etc.

Jak przygotować się do naszych kręgów i sesji 1:1

 • Od razu zaznacz w kalendarzu nasze spotkania 
 • Zadbaj o miły nastrój, zapal świeczkę, swoje ulubione kadzidła 
 • Przygotuj sobie coś pysznego do picia i jedzenia
 • Miej przy sobie coś do pisania – dziennik, a także kalendarz biznesowy
 • Miej otwarte serce na to, co przyjdzie i ufaj swojej intuicji
 • Bądź świadoma tego, że mogą pojawić się łzy. Łzy są dobre, pomagają się oczyścić  

Ile to kosztuje? 

Tyle, ile zdecydujesz 🙂 

Przygotowałam 3 opcje cenowe (kwoty brutto, wystawiam fv VAT) i sama wybierz, która opcja jest dziś dla Ciebie dostępna. Skomunikuj się ze swoim polem obfitości i wybierz kwotę, przy której czujesz totalną lekkość. Tutaj wszystkie odpowiedzi są dobre :))

333 zł | 444 zł | 555 zł 

PS: Zawsze chciałam dawać wybór, ile ktoś chce zapłacić za moje usługi. Jest to także krok w kierunku poszerzania pola mojej obfitości i czuję kierunek, w jakim to będzie się rozwijać. 

PSS: Inwestycja w program nie obejmuje kosztów dojazdu i pobytu, jeśli zdecydujemy się na indywidualne spotkanie w ramach 3 kręgu w Łodzi. 

Harmonogram programu

I tydzień – KRĄG – 17.05 (wtorek) godz. 20:20 rozpoczęcie programu kręgiem

II tydzień – sesje indywidualne 24/25/26/27 maja

 • 24 maja: 15 – 16 / 16:30 – 17:30
 • 25 maja: 9-10 / 10:30 – 11:30 / 12 – 13 / 13:30 – 14:30 / 15 – 16
 • 26 maja: 12:30 – 13:30 / 14 – 15 / 15:30 – 16:30 / 17 – 18 
 • 27 maja: 9-10 / 10:30 – 11:30 / 12 – 13 / 13:30 – 14:30 / 15 – 16

III tydzień – e-mailing z ekstra materiałem 

IV tydzień – sesje indywidualne 6/7/8/9/10 czerwca 

 • 6 czerwca: 11-12 / 12:30 – 13:30 / 14 – 15 / 15:30 – 16:30 
 • 7 czerwca: 15 – 16 / 16:30 – 17:30
 • 8 czerwca: 15-16 / 16:30 – 17:30 / 18 – 19
 • 9 czerwca: 15-16 / 16:30 – 17:30 / 18 – 19
 • 10 czerwca: 9-10 / 10:30 – 11:30 / 12 – 13 / 13:30 – 14:30 / 15 – 16

V tydzień – KRĄG – 14.06 (wtorek) godz. 20:20 + e-mailing z ekstra materiałem 

VI tydzień – sesje indywidualne 20 / 21 / 22 / 23 / 24 czerwca 

 • 20 czerwca 11-12 / 12:30 – 13:30 / 14 – 15 / 15:30 – 16:30 
 • 21 czerwca 15 – 16 / 16:30 – 17:30
 • 22 / 23 / 24 czerwca 9-10 / 10:30 – 11:30 / 12 – 13 / 13:30 – 14:30 / 15 – 16

VII tydzień – e-mailing z ekstra materiałem 

VIII tydzień – KRĄG – 05.07 (wtorek) godz. 20:20 zakończenie programu kręgiem (tutaj jest opcja spotkania stacjonarnego w Łodzi :)) ) 

Rezerwacja sesji indywidualnych odbędzie się  poprzez program Appointly (lub inny sposób). Każda Uczestniczka otrzyma link, gdzie samodzielnie wybierze dogodne terminy. Terminów jest więcej niż Uczestniczek, aby dać pewną dowolność. Jeśli masz pytania odnośnie terminów napisz do mnie wiadomość: agnieszka.pietraszek@bizneswcudownymstylu.pl

Kilka słów o współpracy ze mną

Stworzyłaś mi przestrzeń na odnalezienie odpowiedzi, które były we mnie ❤️ I dalej ją czuje, jakby ona szła ze mną i dalej trzymała mi te rozwiązania. Bo Twoja wiedza delikatnie naprowadza, ale nie zmusza do niczego, tylko pozwala zajrzeć tam, gdzie nie chcemy. I Twoja pewność daje takie oparcie, że nie ma złych decyzji. Do czego byśmy nie doszły, to było by dobrze, bo nie było w tym oceny tylko akceptacja ❤️ To daje ogromne poczucie… nie wiem jak to nazwać - jakby ktoś Cię wpuścił do sklepu i bez względu, co wybierzesz czujesz wsparcie, że to dobra decyzja ❤️ I wiesz co było fajne, nie czułam Twoich lęków. Czasem, gdy ktoś się czegoś boi nieświadomie wywiera na nas wpływ. Ja te wpływy mocno czuję. U Ciebie tego nie ma. Luz, przestrzeń akceptacja i wsparcie 🙏🥰❤️
Aga
Trudno znaleźć słowa, żeby opisać coś, co tak głęboko wchodzi do środka. Długo szukałam alternatywy dla typowych, branżowych, biznesowych szkoleń, opartych na sztuce manipulacji klientem i zimnych wyliczeń opłacalności biznesu. Czułam, że musi być coś jeszcze, że można prowadzić biznes inaczej, w zgodzie ze sobą, ze swoimi wartościami i z przyjemnością, dziś już powiem, że z lekkością. To znalazłam na LABie. Spotkanie w leśnej przestrzeni, pełnej dobrej energii, ogrzanej kominkiem było zaskoczeniem i ukojeniem. W grupie wspaniałych kobiet, prowadzących różne biznesy panowała atmosfera akceptacji i zrozumienia. Dzięki temu udało mi się złapać perspektywę, podsumować miniony rok w biznesie i wyznaczyć cele na nowy. Narzędzia, które dostałam na LABie pozwoliły mi usprawnić i usystematyzować pracę w moim biznesie, a przede wszystkim zmienić podejście do nielubianych zadań, dziś robię to z lekkością, a nawet z przyjemnością😉 Kolejna edycja była naturalną konsekwencją moich działań, podsumowanie kwartału, plany na kolejny, spojrzenie w siebie, nauka wybaczania sobie, koło biznesu, jak koło życia pokazało mi gdzie jestem, jaka jest moja relacja z tym co robię i do czego dążę. W dodatku leśna przestrzeń, dzięki pięknej pogodzie, stała się aktywną częścią tego spotkania. Akceptujące słuchanie uczestniczek pozwala odblokować się, ich historie i przemyślenia dają inspirację, a prowadzenie Autorki i Liderki LABu Agnieszki Pietraszek układa w głowie, prowadzi przez zawiłości i prostuje drogę biznesu w CUDownym stylu. Czuję mega WDZIĘCZNOŚĆ, że spotkałam na swojej drodze Agnieszkę, że zdecydowałam się na Leśną Akademię Biznesu, zmiany jakie zaszły we mnie i moim biznesie pozwalają mi pracować z radością i z odwagą patrzeć w przyszłość i działać. Cieszę się na kolejną edycję w czerwcu.
Agnieszka Bartoszek
Dental White House
Rok temu widziałam Cię jak pyzę. Taką rozgotowaną kluskę. Dziś jesteś dla mnie esencją, takim creme brulee.
Moja Szamanka

Jak zakupić program

 • Napisz do mnie wiadomość na adres: agnieszka.pietraszek@bizneswcudownymstylu.pl, może być o treści jak poniżej 🙂
 • Podaj dane do fv 
 • Pamiętaj, aby wskazać kwotę 

Przykładowa treść e-maila (do skopiowania):

Cześć Agnieszka. Jestem zainteresowana udziałem w programie “Twoja MOC manifestacji”. Wystaw proszę fv na kwotę 333 / 444 / 555  (zostaw wybraną kwotę) na dane: (podaj dane).

Pozdrawiam 

Twoje imię <3 

 

Q&A

Dla kogo jest program?

Do programu zapraszam kobiety, które czują, że są gotowe na zmiany. Jeśli czytając program pojawiają Ci się wątpliwości – zaufaj swojej intuicji. Ona wie. Ty wiesz. 

Czy możesz zagwarantować mi efekty po tym programie?

W ramach programu stwarzam dla Ciebie przestrzeń na spotkanie się ze sobą. Efekty będą dokładnie takie, na jakie jesteś gotowa. 

Robię właśnie kursy rozwoju osobistego. Mogę dołączyć?

Rekomenduję, aby przeznaczyć te 8 tygodni na bycie w uważności w tym programie. Będąc w kilku programach nie mamy szansy na integrację procesów i tym samym efekty są mniejsze lub żadne. Rekomenduję zakończyć wszelkie procesy i dopiero dołączyć do tego programu. 

Czy można płacić w ratach?

Tak. Napisz do mnie: agnieszka.pietraszek@bizneswcudownymstylu.pl