fbpx
Menu Zamknij

Realizuj wizję biznesu w Twoim kobiecym, CUDownym stylu

Prowadzenie własnej firmy to ekscytująca podróż, która zabiera nas w różne przestrzenie i zakamarki, o których nie miałyśmy pojęcia decydując się na ten krok o byciu Szefową dla samej siebie. Prowadzenie solobiznesu to jazda bez trzymanki, gdzie w jednej osobie potrzeba zmieścić tak wiele postaw – CEO, managerki, ekspertki, zespołu keatywnego, strateżki, finansistki, ninji socialów, działu administracyjnego, obsługi Klienta i wielu innych ról, bez których prowadzenie firmy po prostu nie jest możliwe. Świat się zmienia, pojawiają się coraz nowsze rozwiązania, które zastępują ludzki pierwiastek, przy jednoczesnej tęsknocie za relacją z drugim człowiekiem. Dwie strony tej samej monety pomimo swych oczywistych przeciwieństw mogą prowadzić do jednego celu, a o stylu tej drogi możesz zdecydować sama. W tym tkwi piękno i prostota rozpoznania Twojego CUDownego stylu w realizowaniu wizji Twojego biznesu. Zapraszam Cię do tego bezpłatnego projektu, gdzie będziemy z różnymi Ekspertami zajmować się połączeniem niematerialnych idei z konkretnymi i materialnymi formami, aby głos Twojej eksperckiej marki brzmiał rytmicznie i miarowo. 

CUDowności!

Agnieszka Pietraszek, CEO Biznes w CUDownym stylu

HEARTFUL SESSION + NETWORKING

Dołącz do comiesięcznych sesji pełnych serca w medytacji koherencji serca. Głębokie spotkanie się z Twoją esencją pomaga zbudować dobrą ofertę. Żeby poznać swoje własne unikalne jakości, zasoby, kompetencje, odkryć swoje unikalne spojrzenie potrzebujesz zatrzymania, refleksji, spojrzenia w ciszy głębiej. Potrzebujesz też prowadzenia. I dlatego widzimy się raz w miesiącu – w środy o 14:30 – na medytacji koherencji serca. Spotkanie wzbogacam także o networking, aby i inne osoby mogły poznać Twoją biznesową przestrzeń.

W II kwartale widzimy się 24 kwietnia, 22 maja i 19 czerwca. Lipiec, sierpień – wakacyjna przerwa. 

PROJEKT CELE

Buduj systematycznie pozycję Ekspertki realizując CELne mikroprojekty w swoim solobiznesie i zarabiaj.

Masterclass dostępny był do 28 marca 2024.

WIZUALIZACJA – Spotkaj się z tą wersją siebie, która prowadząc biznes realizuje ekscytujące cele oparte na własnych wartościach. 

Zapraszam Cię do wysłuchania CELnej rozmowy z Izabelą Jankowską – coachem transformatywnym, wieloletnią liderką międzynarodowego zespołu operacyjnego o tym, co jest ważne, gdy ustalamy cele, jak w kobiecy sposób cele mogą być dowożone oraz co zrobić, aby utrzymać motywację do działania.

Ania Łyszczek – Majewska jako job coach pomaga osobom, które z różnych względów nie chcą pracować tak, jak do tej pory. Interesują ją opowieści bez filtra. Urywki historii, momenty zawahania, odważne decyzje. Bo tam często dzieje się zmiana. Zapraszam do wysłuchania tej inspirującej rozmowy o celach, bo CELE są fajne i wspierające!

Jak zarządzać biznesem ślubnym i jak pomóc zorganizować ślub marzeń? Jakie stawiać cele? Jak badać rynek? Jaką pracę nad biznesem trzeba wykonać? O tym i wielu innych smaczkach z branży ślubnej rozmawiałam z Bogną Bojanowską, która od 16 lat realizuje wielokulturowe śluby najbardziej wymagających Klientów.

Cele dla małych marek – jak to ugryźć i pomieścić wiele ról, jakie przychodzi nam pełnić, gdy prowadzimy solo biznes. Moja Gościni Lejla Zaharan – Mszyca odważnie wprowadza nas w świat celów wizerunkowych, komunikacyjnych i sprzedażowych 🔥 Niech Wam się dobrze ogląda i planuje.

Kiedy myślę o byciu niezarobioną to widzę biznes, który ma cele i strukturę. Kiedy są procesy i procedury i kiedy ta praca nad biznesem została wykonana. O filozofii bycia niezarobioną i celach w biznesie rozmawiałam z Emilią Wojciechowską – coachką i trenerką mentalną, która inspiruje przedsiębiorcze kobiety do bycia niezarobioną.

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY
Realizuj swój potencjał i powołanie poprzez biznes, który kochasz.

zaPROJEKTuj swój biznes

Buduj systematycznie swoją ekspercką markę, wyrażaj swoje wartości, wzbogacaj życie swoich Klientów i zarabiaj w swoim biznesie.

Pojawiłam się w: