fbpx
Menu Zamknij

3 kluczowe aspekty sukcesu w biznesie, o czym często (o zgrozo!) zapominamy (cz. I)

Prowadząc swoją firmę pewnie nie raz zastanawiałaś_zastanawiałeś się, co może zadecydować o jej powodzeniu. Być może nawet poszukiwałaś_poszukiwałeś uniwersalnego przepisu na sukces, jednak to, co otrzymałaś_otrzymałeś, nie spełniło Twoich wyobrażeń i powróciłaś_powróciłeś do punktu wyjścia. Być może pojawiła się złość. Być może pojawiła się frustracja. Być może pojawiła się pokora i chęć lepszego poznania siebie i swoich biznesowych predyspozycji. Tutaj z mojego doświadczenia płynącego z indywidualnych spotkań z moimi Klientkami i Klientami mogę powiedzieć, że przepis na sukces istnieje i, że każdy z nas posiada go głęboko we własnym sercu. Brzmi niedorzecznie? Przyjrzyjmy się kilku aspektom prowadzenia firmy. Dziś cz. 1 z 3.  

Aspekt nr 1 – pomysł z serca

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Najpierw pojawia się w naszej głowie. Kiełkuje jak ziarenko Twojego ulubionego kwiatu. Być może jest to proces przebiegający w pełnym skupieniu, gdzie z uważnością przyglądasz się każdej zmianie, jaka w ziarenku zachodzi. Być może jest to proces gwałtowny, pełen pasji i ekspresji twórczej, gdzie ziarenko szybko nabiera kształtów i wychodzi na światło dzienne

Czy jest na to najlepszy sposób? Tak, to ten Twój własny. Wszystko zaczyna się od pomysłu i wszystko zaczyna się od jednej osoby i to, jakim jesteś człowiekiem determinuje sposób Twojego działania. Inspirowanie się innymi osobami jest wspaniałe, jeśli na inspiracji się kończy. Jeżeli zaczynamy kopiować czyjeś rozwiązania, to tracimy część siebie, a za tym idzie nasza biznesowa autentyczność. 

Jeśli prowadzisz swoją firmę to zapewne masz milion pomysłów na minutę i każdy nowy pomysł wydaje Ci się ważniejszy i lepszy od tego, nad czym aktualnie pracujesz. Znam doskonale to uczucie, jednak ciągle zaczynając coś nowego, ja ciągle byłabym w tym samym miejscu z milionem rozpoczętych i nieskończonych projektów.

Jak zatem poradzić sobie z wyborem tego projektu (nowy produkt, usługa), na którym mam się skupić? 

  1. Po pierwsze zajrzyj wgłąb swojej marki. Jaka jest jej misja – czyli jak wspierasz swoich Klientów w ich transformacji, spełnianiu marzeń, realizacji celów? 
  2. Po drugie zapytaj się siebie dokąd zmierzasz w swoim biznesie? Jaką masz wizję? 

Następnie taki pomysł trzeba przeanalizować pod kątem Twojej misji, potrzeb rynku, strategicznym czy finansowym. Dokładną analizę takiego pomysłu wykonamy podczas warsztatów z Manifestacji biznesowych marzeń, który rusza już 19 października tego roku. Wiem, jak trudne może być nazwanie tego, co chcę właśnie do swojego biznesu wdrożyć, aby jednocześnie robić coś pięknego, realnie wspierać moich Klientów oraz generować przychód dla mojej firmy. 

Manifestacja biznesowych marzeń to 5 spotkań online dla 20 przedsiębiorczych Pań lub Panów, którzy chcą w grupie kreatywnych biznesów rozwijać swój potencjał. Pamiętajmy, że w grupie jest SIŁA! 

Harmonogram spotkań (warsztaty odbywają się w godz. 19-21):

  • 19.10 – BOSKA KREACJA – kreujemy pomysły i wybieramy te do wdrożenia na najbliższy kwartał
  • 26.10 – ANIELSKI PLAN  – przygotowanie planu i harmonogramu działania 
  • 09.11 – POTĘGA OBFITOŚCI – energia pieniądza i status biznesowego projektu 
  • 23.11 – MAGIA DZIAŁANIA – energia męska i żeńska w biznesie i status biznesowego projektu 
  • 07.12 – ZŁOTA MANIFESTACJA – komunikacja z serca w biznesie i status biznesowego projektu  

Czujesz, że to coś dla Ciebie? Dołącz do warsztatów wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Jeśli totalnie czujesz, że to jest Twoje, że chcesz w taki sposób pracować nad rozwojem własnej firmy wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij na adres: agnieszka.pietraszek@bizneswcudownymstylu.pl

Z uwagi na przewidzianych 20 miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. 

Miejsce jest potwierdzone po opłaceniu faktury, wysłanej na podany w formularzu adres e-mail.  

A na stronie projektu możesz poczytać duuużo więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.